„Ambery“ – tai milijonus metų menančiais gintariniais gaminiais alsuojanti vieta,kurioje pasitelkdami profesionalumą ir unikalų požiūrįformuojame gintaro papuošalų stilių ir tendencijas. Kasdien puoselėjame turtingą šio ilgus tūkstantmečius vertinamo Baltijos brangakmenio istoriją ir organišką grožį.

Moterims, vyrams ir vaikams siūlome daugiau galimybių išreikšti savo individualumą, pasirenkant išskirtinės kokybės gintarinius papuošalus, pasižyminčiussavitumu ir įkūnijančiusypatingą prasmę.

Gintariniai papuošalai – prisilietimas prie natūralios gamtos

„Ambery“ tiki, kad gintariniai dirbiniai pasakoja istorijas, menančias žmonijos atsiradimo pradžią, todėl siekia jas tęsti. Štai kodėl mūsų įkvėpimo šaltiniai slypi giliai gamtos pasaulyje, o gintaras yra mūsų papuošalų pagrindas. Atsižvelgiame į kiekvieną gamtos pasaulio aspektą, siekdami pasiūlyti ypatingą ir nepakartojamą kelią į natūralią gamtą.

Mūsų išskirtiniai papuošalai perteikia gamtos pasaulio esmę, pasižymi unikaliu dizainu ir kruopščiai atrinktais Baltijos jūros turtais. Didžiuojamės, kad esame lietuviškas prekės ženklas, ir labai mylime mus supančią gamtą. Nuolat tyrinėdami pasaulį ieškome naujų idėjų ir įkvėpimo savo kuriamiems rankų darbo gintariniams papuošalams.

Aukščiausios kokybės natūralus Baltijos gintaras

„Ambery“ papuošalaigaminami iš unikalaus natūralaus ir nepresuoto Baltijos gintaro, todėl mūsų klientai gali būti tikri, kad jie gaminami ne gintaro dulkių pagrindu, o išnatūralaus ir tikro gintaro. Mus sieja ilgalaikiai ir glaudūs santykiai su vienais didžiausių tiekėjų Baltijos šalyse, kurie gintarinių papuošalų gamybai naudoja tik etišku ir atsakingu būdu gautas natūralias medžiagas.

Kiekvienas „Ambery“gintarinis papuošalas yra rankų darbo ir pagamintas su didele meile. Mes galime pasiūlyti ir pagal užsakymą gaminamus unikalius gintarinius papuošalus, jei klientai pasirenka išskirtinį spalvų derinį ar turi kitų ypatingų pageidavimų.

Gintaro papuošalai nepavaldūs laikui

Suprantame, kad kiekvienas mūsų kolekcijos „Ambery“ gintarinis dirbinys simbolizuoja ypatingą sustojusią laiko akimirką, neišdildomą prisiminimą, gilų jausmą ar atsidavimą – jistarnauja kaip nuostabus papuošalas ir kartu įkūnija gamtos įvairovę bei jos ypatingas spalvas.

Mūsų misija – taptižinomiausiu lietuvišku gintarinių juvelyrinių dirbinių prekės ženklu, veikiančiu  Lietuvoje ir tarptautiniu lygmeniu, populiarinant nuostabų Baltijos gintarą ir garsinant mūsų šalį.

Dėkojame, kad pasirinkote „Ambery“, ir tikimės, kad galėsime padėti jums įkūnyti savo unikalią istoriją išskirtinės kokybės iš natūralaus Baltijos gintaro pagamintais rankų darbo papuošalais.

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę